• CZ
 • |
 • EN
 • Předvánoční urychlovač nápadů

  Intenzivní tříhodinová jízda, která tě probere z prokrastinace a posune projekt, co stále odkládáš.

  Společně projedeme tyto závodní okruhy:

  Od myšlenky k nápadu se vším všudy

  Jak z myšlenky vykřesat nápad, který má smysl? Jak vytvořit službu, kterou si zákazníci zamilují, nebo blog, po kterém budou čtenáři šílet? Metody, které mi mohou při vytváření služby nebo produktu pomoci přednesou Idea creatoři.

  Jak ověřit nápad pomocí PPC kampaně?

  Je čas zařadit vyšší rychlost. Nápad už mám, ale vím, jak produkt nebo službu nacenit, jaká je moje cílová skupina nebo jak zjistit co nejvíc o mém trhu? Právě k tomu slouží validace nápadů pomocí PPC (Pay Per Click) systémů. A kdo jiný o tom ví v Čechách více, než kluci... z Skliku.

  Obsah je král – jak na něj? 10 copytipů

  Jak uchopit cílovku? Jak psát pro image web či e-shop? Jak pracovat s klíčovými slovy? Co jsou ty správné MUSTs a NEVER EVERs, které si každý copywriter bere při textování kampaně k srdci? To mi prozradí profi copywriteři . Provedou mě úskalími tvorby reklamních textů, a společně si copywriting také vyzkoušíme.

  Online nástroje z dílny Microsoftu, které mě vyšvihnou na bednu

  Konec tréninku, je potřeba jít s kůží na trh. Jaké vychytávky z programu DreamSpark mi pomůžou při přípravě a realizaci mého produktu nebo služby? Jaké jsou výhody Microsoft Azure a co o nástrojích z Visual Studio Community musím vědět, když chci udělat parádní appku? Kouči z Microsoftu mi poradí a odstartují závod.

  KDO BUDE ŠOFÉROVAT?

  Lukáš Policar – Podnikavá škola
  Lektor, mentor, zážitkový pedagog na volné noze. Baví mě hledat způsoby, jak motivovat a vést mladé lidi k tomu, aby dokázali vymyslet a udělat něco smysluplného pro své okolí a společnost. Spolupracuji převážně s neziskovkami, aktivními učiteli a řediteli základních, středních i vysokých škol a pomáhám jim vytvářet a rozvíjet vzdělávací programy zaměřené na rozvoj soft-skills, kreativity a podnikatelského myšlení. Jsem spoluautorem projektu Podnikavá škola a podílím se na projektech Inovátoř i.cz a soutěžích Social Impact Award a Social Innovation Relay.

  Petr Pavelek - Manažer obchodního týmu Sklik optimalizační služby
  Petr působí v Seznam.cz od roku 2013. Nejdříve jako konzultant pomáhal největším inzerentům v Skliku k efektivním kampaním. Nyní jako manažer obchodního týmu vede tým specialistů PPC reklamy a přednáší na konferencích zaměřených na e-shopy.

  Martin Šimeček - Technical Evangelist ve společnosti Microsoft
  Mým úkolem je prozkoumávat nejnovější technologie společnosti Microsoft a pak stravitelně předávat vývojářům informace, jak s nimi pracovat. Školím firmy, konzultuji se startupy, přednáším a píšu pro rozmanité audience, nahrávám videa, tvořím aplikace.... A moc mě to baví.

  Akce je pro studenty zdarma.

  Pro účast na akci je třeba se registrovat na: http://goo.gl/forms/56gtimgy0t

  Více info na: http://urychlovacnapadu.azurewebsites.net/

  Akci podporují: ČVUT, InovaJET

  Copyright (c) 2014 - Inovacentrum - All rights reserved

  Inovacentrum ČVUT
  Bílá 2571/6
  160 00 Praha 6